Close

PŘEHLED NABÍZENÝCH SLUŽEB

Konzultace

Váháte nad drobnými změnami v interiéru, nemůžete se rozhodnou pro vhodnou barvu, nebo si chcete interiér vymyslet sami, ale něčím si nejste jisti? Nabízím jednorázové konzultace, kdy si s Vámi na 1-2 hodiny sednu k Vašemu problému či dotazům a projdu je s Vámi. Tuto službu je možné realizovat i online například přes email. Výsledkem Vám budou konkrétní rady a tipy, jak Váš interiér zařídit.

 

Barevné řešení a dekorace v interiéru

Interiér už máte zařízený nábytkem, ale nevíte, jak si jej barevně doladit či zútulnit doplňky? Navrhnu Vám barevné řešení interiéru s doporučením doplňků a informací, kde je zakoupit. Mohu také realizovat rozmístění dekorací v interiéru, či je jít s Vámi do obchodu vybrat.

 

Redesign

Tato služba je něco mezi návrhem dekorací a kompletním návrhem. Je pro případy, pokud potřebujete vylepšit stávající zařízení, či částečnou výměnu nábytku či dekorací. Nejedná se tedy o návrh nové místnosti či její kompletní přeměnu.

 

Kompletní návrh

Vhodný pro ty, co potřebují zařídit zcela nové interiéry, nebo od základů změnit interiéry původní. Po první nezávazné schůzce a odsouhlasení ceny Vám vypracuji mood board (náladovou koláž), návrh barevného řešení interiéru, dispoziční a řešení interiéru, vizualizaci a doporučení, kde položky zakoupit. To vše s ohledem na Vaše požadavky a rozpočet. Viz v sekci „Jak pracuji“.

 

Cenu stanovuji na každou zakázku zvlášť a odvíjí se dle velikosti a složitosti místnosti. Kuchyň se počítá jako samostatná místnost, i když je spojená s obývacím pokojem.

 

Návrhy i s realizací (zadání u dodavatelů, nákupy v obchodech) dělám po domluvě a dle velikosti zakázky.