Close

PŘEHLED NABÍZENÝCH SLUŽEB

Doporučuji si také přečíst sekci „Jak pracuji“, kde je přiblíženo, jak spolupráce vypadá.

 

Konkrétní cenový návrh bude stanoven podle náročnosti projektu:

 

Konzultace
Váháte nad drobnými změnami v interiéru, nemůžete se rozhodnou pro vhodnou barvu, nebo si chcete interiér vymyslet sami, ale něčím si nejste jisti? Nabízím jednorázové konzultace, kdy si s Vámi na 1-2 hodiny sednu k Vašemu problému či dotazům a projdu je s Vámi. Tuto službu je možné realizovat i online například přes email či WhatsApp. Výsledkem Vám budou konkrétní rady a tipy, jak Váš interiér zařídit.

 

Jednotlivá konzultace……….2 000,- Kč (v délce 1,5 hodiny)
Při osobním jednání jednorázová platba, při komunikaci online 60% záloha.

 

Návrh 2D mini

Ideální služba pro ty, kteří chtějí jen pomoci barevně či doplňky doladit stávající interiér. Případně také chtějí redesign pokoje částečnou výměnou nábytku. Nejedná se tedy o návrh nové místnosti či její kompletní přeměnu.

Navrhnu Vám barevné a dekorační řešení interiéru s doporučením doplňků a informací, kde je zakoupit. Mohu také realizovat rozmístění dekorací v interiéru, či je jít s Vámi do obchodu vybrat (spadá pod kalkulaci zvlášť)

 

1 místnost ……… od 5 000,- Kč
(mood board, návrh barevného řešení interiéru, dispoziční řešení interiéru, a doporučení, kde položky zakoupit).

 

Kompletní návrh 3D
Vhodný pro ty, co potřebují zařídit zcela nové interiéry, nebo od základů změnit interiéry původní. Po první nezávazné schůzce a odsouhlasení ceny Vám vypracuji mood board (náladovou koláž) a celkovým výstupem je pak projekt s návrhem barevného řešení interiéru, dispozičním řešením interiéru, vizualizacemi a doporučením, kde položky zakoupit, podklady pro výrobu u truhláře apod. To vše s ohledem na Vaše požadavky a rozpočet. Viz v sekci „Jak pracuji“.

 

1 místnost – kompletní návrh…… od 10 000,- Kč (kuchyň se počítá vždy jako samostatná místnost)
(mood board, návrh barevného řešení interiéru, dispoziční řešení interiéru, vizualizace, nárysy, půdorys a doporučení, kde položky zakoupit, podklady pro výrobu)

 

Další možné služby:

 

Doprovod do obchodů…..600,- Kč/hod + doprava 8 Kč/km

Autorský dohled a odborná pomoc při realizaci – dle dohody – 800 Kč/h + doprava 8 Kč/km (vždy účtována minimálně 1 hodina)

 

Návrhy nábytku jsme schopni také realizovat v  naší společnosti PKN Nábytek s.r.o.

 

Doplnění:

Cenu stanovuji na každou zakázku zvlášť a odvíjí se dle velikosti a složitosti místnosti. Kuchyň se počítá jako samostatná místnost, i když je spojená s obývacím pokojem.

 

Návrhy i s realizací (zadání u dodavatelů, nákupy v obchodech) dělám po domluvě a naceňuji zvlášť.

 

Platba:  záloha na návrh ve výši 70% z celkové ceny je splatná před potvrzením druhé schůzky. Doplatek před předáním kompletního návrhu (platí pro dekorace a barvy, redesign a kompletní návrh).

 

Fotovizualizace dělám až na kompletní odsouhlasený návrh. Odevzdávám na místnost minimálně 3. Za každou fotovizualizaci, kterou si klient vyžádá navíc, si účtuji 250 Kč.

 

Při návrhu, pokud k tomu projekt vybízí, někdy dělám sama několik variant návrhu. Projekt samozřejmě v průběhu přizpůsobuji i připomínkám a přáním klienta, avšak tak, aby stále prostor zůstal funkční a estetický. Jestliže klient požaduje mnoho změn, úprav, dodatečných vizualizací prostoru pro svou představu a jiné potřeby, dovoluji si tyto „vícepráce“ dodatečně zpoplatnit (ceny stanovuji dle situace).

Nejsem plátce DPH.